BlindManSam
Recent Ratings
Check out BlindManSam's...
92 68% | Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 21 May 2016 |
90 54% | Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 21 May 2016 |
90 54% | Moonrise Kingdom (2012) - Rated 21 May 2016 |
88 41% | Rosemary's Baby (1968) - Rated 21 May 2016 |
90 54% | Snowpiercer (2014) - Rated 21 May 2016 |
90 54% | The Revenant (2015) - Rated 17 Jan 2016 |
94 84% | Nightcrawler (2014) - Rated 10 Jan 2015 |
93 76% | Inherent Vice (2014) - Rated 10 Jan 2015 |
88 41% | North by Northwest (1959) - Rated 24 Jun 2014 |
97 98% | A Woman Under the Influence (1974) - Rated 31 May 2014 |