c0lander

c0lander
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 22 Oct 2015
Bio: don\'t even like movies tbh fam

more Recent Ratings

Check out c0lander's...

75 52% Two Days, One Night (2014) - Rated 15 Mar 2016
80 75% The Seventh Seal (1957) - Rated 13 Mar 2016
65 12% The Big Short (2015) - Rated 31 Dec 2015
70 29% Ex Machina (2015) - Rated 06 Dec 2015
70 29% Inside Man (2006) - Rated 01 Dec 2015
80 75% Jodorowsky's Dune (2014) - Rated 29 Nov 2015
100 97% Upstream Color (2013) - Rated 29 Nov 2015
80 75% Oslo, August 31st (2011) - Rated 20 Nov 2015
75 52% WALL·E (2008) - Rated 12 Nov 2015
80 75% Pi (1998) - Rated 22 Oct 2015