cihan8

cihan8
Movie Buff - 182 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 16% Glissements progressifs du plaisir (1974) - Rated 24 Feb 2023
89 61% Belle de jour (1967) - Rated 24 Feb 2023
88 55% Resurrection (1980) - Rated 20 Aug 2022
88 55% Breathless (1960) - Rated 20 Aug 2022
79 22% Elvis (2022) - Rated 15 Aug 2022
87 49% On the Count of Three (2021) - Rated 15 Aug 2022
96 92% Nathan for You (2013) - Rated 15 Aug 2022
75 18% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 15 Aug 2022
90 70% Chloe in the Afternoon (1972) - Rated 15 Aug 2022
87 49% The Revenant (2015) - Rated 05 May 2022