cokutan

cokutan
Movie Buff - 242 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 73% Manchester by the Sea (2016) - Rated 04 Mar 2024
75 33% Belle de jour (1967) - Rated 01 Mar 2024
85 56% Dugun (1973) - Rated 28 Feb 2024
85 56% Diyet (1974) - Rated 28 Feb 2024
85 56% Gelin (1973) - Rated 28 Feb 2024
85 56% Vesikali yarim (1968) - Rated 28 Feb 2024
85 56% Kirik bir ask hikayesi (1981) - Rated 28 Feb 2024
80 43% Yusuf ile kenan (1979) - Rated 28 Feb 2024
90 73% Gece yolculugu (1987) - Rated 28 Feb 2024
80 43% Safe Place (2022) - Rated 28 Feb 2024