cristopher1993
Recent Ratings
Check out cristopher1993's...
87 65% | JFK (1991) - Rated 07 Jul 2024 |
86 38% | Synecdoche, New York (2008) - Rated 07 Jul 2024 |
87 65% | BlackBerry (2023) - Rated 07 Jul 2024 |
88 86% | Belfast (2021) - Rated 07 Jul 2024 |
90 96% | A Separation (2011) - Rated 07 Jul 2024 |
87 65% | Oslo, August 31st (2011) - Rated 02 Mar 2024 |
87 65% | Ratatouille (2007) - Rated 02 Mar 2024 |
87 65% | Miller's Crossing (1990) - Rated 02 Mar 2024 |
87 65% | Johnny Guitar (1954) - Rated 02 Mar 2024 |
87 65% | Notorious (1946) - Rated 02 Mar 2024 |