Darkone55

darkone55
Movie Buff - 473 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2018

more Recent Ratings

85 89% Perfect Days (2023) - Rated 27 Sep 2024
65 26% Thief (1981) - Rated 27 Sep 2024
60 19% Marjorie Prime (2017) - Rated 18 Sep 2024
67 30% Meet Joe Black (1998) - Rated 24 Jul 2024
55 12% Where the Crawdads Sing (2022) - Rated 14 Jun 2024
70 41% Promised Land (2012) - Rated 04 Jun 2024
85 89% Taxi Driver (1976) - Rated 09 Feb 2024
65 26% Under the Silver Lake (2018) - Rated 19 Jan 2024
75 60% The Tenant (1976) - Rated 15 Jan 2024
72 50% The Holdovers (2023) - Rated 05 Jan 2024