davgggggggg

Recent Ratings
Check out davgggggggg's...
85 95% | Alien (1979) - Dec 14, 2020 |
58 5% | The Shawshank Redemption (1994) - Dec 14, 2020 |
76 40% | Hot Tub Time Machine (2010) - Dec 14, 2020 |
82 80% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Dec 14, 2020 |
82 80% | Ex Machina (2015) - Dec 14, 2020 |
60 15% | Birdman (2014) - Dec 14, 2020 |
80 65% | Eyes Wide Shut (1999) - Dec 14, 2020 |
65 25% | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Dec 14, 2020 |
78 55% | Tropic Thunder (2008) - Dec 14, 2020 |
76 40% | American History X (1998) - Dec 14, 2020 |