Davi_Tavares

davitavares
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 04 Nov 2023
Location: Campo Grande, MS, Brazil

more Recent Ratings

100 0% Cinema Paradiso (1988) - Rated 04 Nov 2023
85 0% Oldboy (2003) - Rated 04 Nov 2023
65 0% Pacific Rim (2013) - Rated 04 Nov 2023
100 0% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 04 Nov 2023
85 0% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 04 Nov 2023
85 0% Reservoir Dogs (1992) - Rated 04 Nov 2023
70 0% Deepwater Horizon (2016) - Rated 04 Nov 2023
85 0% Mr. Jones (2019) - Rated 04 Nov 2023
100 0% Ad Astra (2019) - Rated 04 Nov 2023
85 0% Top Gun: Maverick (2022) - Rated 04 Nov 2023