doliver

doliver
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 28 Nov 2015
Location: Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazil

more Recent Ratings

95 93% The Hateful Eight (2015) - Rated 07 May 2016
85 71% Deadpool (2016) - Rated 07 May 2016
90 85% The Lobster (2015) - Rated 07 May 2016
75 29% Self/less (2015) - Rated 02 Feb 2016
90 85% Sicario (2015) - Rated 31 Dec 2015
85 71% Who Am I (2014) - Rated 05 Dec 2015
75 29% Whiplash (2014) - Rated 29 Nov 2015
80 51% Lone Survivor (2013) - Rated 28 Nov 2015
75 29% American Sniper (2014) - Rated 28 Nov 2015
80 51% Million Dollar Baby (2004) - Rated 28 Nov 2015