Döstini

dostini
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2017
Location: Turkey

more Recent Ratings

60 21% Allied (2016) - Rated 26 Jul 2017
"Where is Brad Pitt gestures."
89 93% Braveheart (1995) - Rated 26 Jul 2017
"Legend."
77 50% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 26 Jul 2017
"Way too long.But Di Caprio incredible.."
85 75% Blue Mountain State (2010) - Rated 26 Jul 2017
40 3% Suicide Squad (2016) - Rated 26 Jul 2017
"But Will Smith..."
80 62% Persepolis (2007) - Rated 26 Jul 2017
86 84% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 26 Jul 2017
80 62% The Pianist (2002) - Rated 26 Jul 2017
75 40% Blood Diamond (2006) - Rated 26 Jul 2017
"Worth watching."
65 28% 8 Mile (2002) - Rated 26 Jul 2017