DougCL

dougcl
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2012
Location: Boston, Massachusetts, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 40% Casino Royale (2006) - Rated 24 Apr 2012
90 74% Drive (2011) - Rated 24 Apr 2012
95 86% Aliens (1986) - Rated 24 Apr 2012
100 98% Cobra (1986) - Rated 24 Apr 2012
"the most perfect example of the shit-stupid 80s action wankfest. and its an absolute pleasure to watch every single time."
96 92% Die Hard (1988) - Rated 24 Apr 2012
84 56% Strange Days (1995) - Rated 24 Apr 2012
71 28% Green Street Hooligans (2005) - Rated 24 Apr 2012
75 36% Spider-Man 2 (2004) - Rated 24 Apr 2012
86 62% Taxi Driver (1976) - Rated 24 Apr 2012
75 36% Shutter Island (2010) - Rated 24 Apr 2012