We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

elizivans

elizivans width="104" height="110"

Movie Buff - 360 Film Ratings

Member Since: Jul 20, 2020

Location: Russia

more Recent Ratings

Check out elizivans's...

85 83% Sluzhebnyy roman (1977) - Jul 21, 2020
75 63% 5 Centimeters per Second (2007) - Jul 21, 2020
80 74% Howl's Moving Castle (2004) - Jul 21, 2020
75 63% Colorful (2010) - Jul 21, 2020
80 74% The King (2017) - Jul 21, 2020
80 74% Heavenly Forest (2006) - Jul 21, 2020
80 74% Ssang-hwa-jeom (2008) - Jul 21, 2020
85 83% Lust, Caution (2007) - Jul 21, 2020
75 63% From Up on Poppy Hill (2011) - Jul 21, 2020
80 74% Perfect Blue (1998) - Jul 21, 2020