EllenMarie79

ellenmarie79
Film Freak - 937 Film Ratings
Member Since: 31 Dec 2016
Location: USA

more Recent Ratings

Check out EllenMarie79's...

90 64% Ash Is Purest White (2018) - Rated 01 Jul 2020
83 20% Frenzy (1972) - Rated 01 Jul 2020
82 18% Old Joy (2006) - Rated 01 Jul 2020
92 78% Leviathan (2014) - Rated 01 Jul 2020
89 54% Paddington 2 (2017) - Rated 01 Jul 2020
82 18% Suspiria (2018) - Rated 01 Jul 2020
90 64% Suspiria (1977) - Rated 01 Jul 2020
76 13% Marnie (1964) - Rated 01 Jul 2020
84 21% Paradise Hills (2019) - Rated 01 Jul 2020
93 83% Sing Street (2016) - Rated 01 Jul 2020