ellery

ellery
Movie Buff - 218 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2014

more Recent Ratings

50 31% The Witches (2020) - Rated 27 Dec 2020
90 92% Some Like It Hot (1959) - Rated 28 Feb 2020
80 79% La belle époque (2019) - Rated 28 Feb 2020
70 65% Dark Waters (2019) - Rated 28 Feb 2020
50 31% Last Tango in Paris (1972) - Rated 28 Feb 2020
65 57% It Kinda Scares Me (2001) - Rated 20 Dec 2019
65 57% La Felicità è Un Sistema Complesso (2015) - Rated 22 Jul 2019
70 65% Ci Vuole Un Fisico (2018) - Rated 10 Jul 2019
80 79% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 30 Dec 2018
70 65% Playing for Time (1980) - Rated 12 Sep 2018