emrevaki
Recent Ratings
Check out emrevaki's...
82 19% | The Prestige (2006) - Rated 15 Jan 2020 |
75 10% | Marriage Story (2019) - Rated 15 Jan 2020 |
100 82% | Masumiyet (1997) - Rated 22 Dec 2019 |
100 82% | Yazgi (2001) - Rated 22 Dec 2019 |
95 43% | Kader (2006) - Rated 22 Dec 2019 |
80 16% | Yeralti (2012) - Rated 22 Dec 2019 |
99 57% | Fanny and Alexander (1982) - Rated 22 Dec 2019 |
99 57% | Autumn Sonata (1978) - Rated 22 Dec 2019 |
95 43% | Cries and Whispers (1972) - Rated 22 Dec 2019 |
100 82% | Wild Strawberries (1957) - Rated 22 Dec 2019 |