filmsmiles
Bio: A little bit of everything, but with serious interests.
Recent Ratings
Check out filmsmiles's...
95 85% | Leave No Trace (2018) - Rated 06 Feb 2021 |
88 46% | Marriage Story (2019) - Rated 15 Nov 2020 |
90 64% | Sing Street (2016) - Rated 15 Nov 2020 |
87 39% | Straight Outta Compton (2015) - Rated 15 Nov 2020 |
89 55% | Phantom Thread (2017) - Rated 15 Nov 2020 |
92 73% | First Reformed (2018) - Rated 15 Nov 2020 |
89 55% | Bridge of Spies (2015) - Rated 15 Nov 2020 |
88 46% | Brooklyn (2015) - Rated 15 Nov 2020 |
89 55% | Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 15 Nov 2020 |
90 64% | The Last Dance (2020) - Rated 15 Nov 2020 |