finney28

finney28
Celluloid Junkie - 2793 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2013
Location: Russia

more Recent Ratings

Check out finney28's...

90 93% The Last Picture Show (1971) - Rated 31 Jan 2013
50 29% Sky High (2005) - Rated 31 Jan 2013
60 43% Burn After Reading (2008) - Rated 31 Jan 2013
80 82% The 39 Steps (1935) - Rated 31 Jan 2013
50 29% Island of Lost Souls (1932) - Rated 31 Jan 2013
70 64% Shanghai Express (1932) - Rated 31 Jan 2013
60 43% The Spoilers (1942) - Rated 31 Jan 2013
70 64% Black Hawk Down (2001) - Rated 31 Jan 2013
60 43% Heartbreakers (2001) - Rated 31 Jan 2013
70 64% This Is England (2006) - Rated 31 Jan 2013