flaviob

flaviob
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 16 May 2022
Location: London, London, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 99% My Dinner with Andre (1981) - Rated 19 May 2022
92 63% Au revoir les enfants (1987) - Rated 19 May 2022
92 63% The 39 Steps (1935) - Rated 19 May 2022
70 14% The Birds (1963) - Rated 19 May 2022
60 7% Rear Window (1954) - Rated 19 May 2022
97 95% Vivre Sa Vie (1962) - Rated 19 May 2022
80 30% Week End (1967) - Rated 19 May 2022
50 3% Raising Arizona (1987) - Rated 19 May 2022
92 63% A Coffee in Berlin (2012) - Rated 19 May 2022
96 91% Toni Erdmann (2016) - Rated 19 May 2022