foobar17554

foobar17554
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 15 Mar 2024
Location: Mountville, PA, USA

more Recent Ratings

90 49% Shutter Island (2010) - Rated 21 Mar 2024
95 75% Get Out (2017) - Rated 21 Mar 2024
90 49% The Shining (1980) - Rated 20 Mar 2024
85 25% The Birds (1963) - Rated 20 Mar 2024
90 49% The Sixth Sense (1999) - Rated 20 Mar 2024
95 75% Jacob's Ladder (1990) - Rated 20 Mar 2024
90 49% Gattaca (1997) - Rated 20 Mar 2024
90 49% Dredd (2012) - Rated 20 Mar 2024
75 1% Battle Royale (2000) - Rated 16 Mar 2024
97 92% Better Call Saul (2015) - Rated 15 Mar 2024