formo

formo
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2021
Location: eski?ehir, tepeba??, Turkey
Age: 27
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 85% District 9 (2009) - Rated 20 Aug 2021
90 41% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 20 Aug 2021
90 41% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 20 Aug 2021
85 17% The Suicide Squad (2021) - Rated 20 Aug 2021
95 64% The Terminator (1984) - Rated 20 Aug 2021
90 41% Die Hard (1988) - Rated 20 Aug 2021
85 17% The Sixth Sense (1999) - Rated 20 Aug 2021
70 5% The Mist (2007) - Rated 20 Aug 2021
70 5% Gravity (2013) - Rated 20 Aug 2021
100 85% True Detective (2014) - Rated 20 Aug 2021