frln
Recent Ratings
Check out frln's...
95 68% | The Diary of a Teenage Girl (2015) - Rated 05 Apr 2021 |
95 68% | Belgica (2016) - Rated 07 Aug 2016 |
70 21% | Girlhood (2014) - Rated 19 Sep 2015 |
75 23% | Inherent Vice (2014) - Rated 24 Mar 2015 |
95 68% | Ariel (1988) - Rated 14 May 2014 |
94 56% | Drifting Clouds (1996) - Rated 13 May 2014 |
92 51% | The Man Without a Past (2002) - Rated 13 May 2014 |
70 21% | Greenberg (2010) - Rated 11 May 2014 |
100 93% | The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 12 Apr 2014 |
65 19% | Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 06 Mar 2014 |