Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
halmic94

Film Freak - 796 Film Ratings

Member Since: Mar 23, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out halmic94's...
70 49% Jojo Rabbit (2019) - Apr 17, 2021
85 90% Inherit the Wind (1960) - Apr 16, 2021
65 35% Ted Lasso (2020) - Apr 13, 2021
60 27% Bonkis (2021) - Apr 11, 2021
75 65% The Father (2020) - Apr 05, 2021
70 49% Chungking Express (1994) - Apr 02, 2021
65 35% Sing Street (2016) - Apr 01, 2021
25 2% Ali Baba ve 7 Cüceler (2015) - Mar 30, 2021
80 80% Pickpocket (1959) - Mar 26, 2021
70 49% I Hate Suzie (2020) - Mar 26, 2021