johnshinobi
Recent Ratings
Check out johnshinobi's...
80 52% | Kwaidan (1964) - Rated 30 Apr 2014 |
80 52% | Rope (1948) - Rated 30 Apr 2014 |
80 52% | Dark City (1998) - Rated 30 Apr 2014 |
95 93% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Rated 30 Apr 2014 |
65 20% | Stage Fright (1950) - Rated 30 Apr 2014 |
90 81% | Strangers on a Train (1951) - Rated 30 Apr 2014 |
80 52% | I Confess (1953) - Rated 30 Apr 2014 |
95 93% | Rear Window (1954) - Rated 30 Apr 2014 |
60 14% | To Catch a Thief (1955) - Rated 30 Apr 2014 |
75 33% | The Man Who Knew Too Much (1956) - Rated 30 Apr 2014 |