jvincent
Recent Ratings
Check out jvincent's...
82 54% | Election (1999) - Rated 22 Nov 2019 |
78 30% | Rocky IV (1985) - Rated 22 Nov 2019 |
89 62% | Black Swan (2010) - Rated 22 Nov 2019 |
98 95% | The Terminator (1984) - Rated 22 Nov 2019 |
80 45% | Dawn of the Dead (1978) - Rated 22 Nov 2019 |
81 51% | Lethal Weapon (1987) - Rated 22 Nov 2019 |
85 58% | 12 Monkeys (1995) - Rated 22 Nov 2019 |
90 66% | The Favourite (2018) - Rated 22 Nov 2019 |
95 81% | The Master (2012) - Rated 22 Nov 2019 |
94 76% | Ed Wood (1994) - Rated 22 Nov 2019 |