We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

kadikoy

kadikoy width="100" height="100"

Celluloid Junkie - 4647 Film Ratings

Member Since: Feb 21, 2017

Location: istanbul, Turkey

Age: 41

more Recent Ratings

85 93% Resistance (2020) - Jan 27, 2023
"2. Dünya Savaşı filmi. Almanya'dan getirtilen 130 yetim çocuğun Fransa'da koruyan ünlü Pandomimci Marcel Marceau'nun hayat hikayesi. Jesse Eisenberg'in harika oynadığı film, çocukları Nazi Gestaposundan kurtarılmasını izliyoruz. Etkileyici, sarsıcı, sinir bozucu. Savaşın çocuklara karşı zulmü. Son zamanlarda izlediğim en iyi 2.Dünya Savaşı filmi. Filmin sonunda, askerlere son gösteri. Kendimizi düşündüğümüzü sanıp başkalarını da aklımızdan çıkaramıyoruz."
70 75% Eiffel (2021) - Jan 26, 2023
"Fransa'nın ünlü Eiffel kulesinin hikayesi. Gustave Eiffel, ünlü ve başarılı 1 mimar ve mühendistir. Fransa!nın devriminin 100. yılı için görkemli 1 kule yapılmasını ister. 300 metrelik bu kulenin hikayesi bambaşkadır. Gustave Eiffel ile ilk aşkı Adrianne hikayesini de izliyoruz. İmkansız 1 aşk. İmkansız 1 kule. Ama imkansız diye 1 şey yoktur. Başarılı 1 film. Filmin sonunda, kule açılışı. Ne kadar uzun? O kadar iyi."
55 34% The Rest of Us (2019) - Jan 25, 2023
"1 anne kız hikayesi. Heather Graham ne zaman iyi 1 filmde oynayacak? Eski eşinin rahmetli olduğunu öğrenince, yeni eşi ve kız çocuğu, eski eşe taşınır. İlk başta iyi geçinen aileler, sonradan adamın hangi eşte kalayım sorunları çıkıyor. Sophie Nelisse sinir oldum. Aslında sorunları olmayan 1 aile, sorun çıkartan aile olmuş. Filmin sonunda, barış. Rahmetli koca toz olmuş."
20 7% Fatale (2020) - Jan 24, 2023
"Fenalık geçirtici. Evli mutlu çocuksuz milyoner ailemiz, arkadaşın bekarlığa veda partisine gitmek zorunda kalır. Partide, kızı tavlar. Yatağa atar. Evli erkeğimiz evde 1 katil saldırır. Entrika üzerine entrika. Yalan rüzgarı. Zenginler de yanar. Hillary Swank'in en kötü filmi. Eğlenmek istemişsin. Değişik olsun da. Yani bu da gol değil ya. Filmin sonunda, Hillary Swank ve Michael Ealy kapışması. Evde evli dışarda bekar."
75 83% The People We Hate at the Wedding (2022) - Jan 23, 2023
"Kardeşimin düğününü nasıl mahvederim? Annesiyle iyi geçinemeyen 3 kardeş, İngiltere'deki kardeşinin düğününe çağırılır. Geçmişteki yaptıkları hatalar, yüzlerine patlatsalar da, arasındaki sevgi kırılganlığını bırakmayacaktır. Oyuncular, birbirleriyle çok iyi rol çalıyor. Ben Platt manyak iyi oynuyor. Aslında olması gereken romantik komedi bu. Çok eğlenceli. İntikam pastası. Filmin sonunda, aileler ayrılmaz. Dominic anca üçüncü olur."
65 62% Come As You Are (2019) - Jan 23, 2023
"Ne diyeceğimi bilemiyorum. Kızıyım mı? Sevineyim mi? Üzüleyim mi? 3 arkadaş, felekten 1 gece yaşamak için Kanada'ya gideceklerdir. Fakat tek sorunları engelli olması. Hayatlarındaki unutulmayacak anı yaşamak için çıktıkları yolda, yanlarına hemşire kızımız da yardımcı olacaktır. Konu anlatılırken dikkat edilmiş. Başarılı 1 seçim. Filmin sonunda, Kilisede rap. Ondan korkma benden kork."
65 62% Ever After: A Cinderella Story (1998) - Jan 22, 2023
"Realist Cinderella. Hikayeyi herkes biliyor. Beyaz atlı prens, prensesini arıyor. Önüne güzel Cinderella çıkıyor. Fakat bu hikaye de sihir yok. Tamamen gerçek hayat anlatılmış. Drew Barrymore'un güzel oynadığı ve gotik havasıyla da büyüleyici. Filmin sonunda, sonsuza dek seni seviyorum. Göbek deliğinden burnuna kadar çizerim."
50 23% Six Minutes to Midnight (2021) - Jan 22, 2023
"2.Dünya Savaşı filmi. 20 kişilik Alman kızlarının olduğu 1 İngiliz okulu, yüzme ve ingilizce dersleri almaktadır. Öğretmenlerden biri, kızları Almanya'ya kaçırmak ister. Bana konu pek inandırıcı gelmedi. Judi Dench için izledim. Tek beğendiğim tarafı temposu iyi olan film. Filmin sonunda, kızlar İngiltere'de. Hocam. Ne var evladım? Hocam. Söyle evladım. Taş devrinde bütün kızlar taş mıydı?"
65 62% Les intranquilles (2021) - Jan 22, 2023
"Bipolar filmi. Evli mutlu çocuklu ailemiz, göl evinde mutlu yaşarlar. Evin babası aşırı hiperaktivite ve andropoza girince, dengeler alt üst olur. Damien Bonnard'ın harika oynadığı film, aile içinde şiddeti psikoloji olarak anlatıyor. Ağır temposu ve sonu kötü tat bırakıyor. Filmin sonunda, 2 arada 1 derede kalan çocuk. Redbull Kanatlandırır."
2% Sister of the Groom (2020) - Jan 22, 2023
"Bu film niçin yapıldı. Bazı gerçekleri görmek için mi? Kardeşinin ertelenmiş düğününe giden ablamız, görümcemiz, saygısız 1 gelinle tanışacaktır. Gelin ile görümce arasındaki gerginlikler, içinden çıkılmaz 1 sıkıntıya dönüşecektir. Evlilik mi aşk mı konusu işlenmiş. Fakat, gelinin, damat ailesine işkencesi bu. Hele o düğün saçmalıkları. Filmin sonunda, Eve dönelim. Kızgın kumlardan serin sulara."