kadikoy

Check out kadikoy's...
60 48% | Love and Monsters (2020) - Apr 14, 2021
"Tremors, Alien, Jurassic Park, War Of The Worlds, Lord Of The Rings. Aklınıza hangi fantastik macera filmi geliyorsa hepsini hatırlatıyor. Böceklerin büyümesiyle, insanların yok olduğu 1 dünyada, sevgilisinin yanına giden Dylan O'Brien hikayesi. İlk 45 dakika tanışma faslıyla geçen film, sonlara doğru evden kaçma hikayesine dönüşüyor. Filmin sonunda yengeç ve özgürlük. İnsanı büyüklüğe götürecek yol, ancak onun küçüklüğünden geçer. "
|
50 23% | Below Zero (2021) - Apr 12, 2021
"Azılı suçluları taşıyan ceza nakil aracı, 1 suikastçi tarafından yoldan çıkar. 2 polis ve 10 suçlu, nakil aracında mahsur kalır. Harika 1 senaryo, çok ucuza gitmiş. Konu içinde konu çıkacakken, sıradan televizyon filmine kaçmış. ilk bölüm çok heyecanlı olurken, 2. bölüm durağan olmayı seçmiş. Hoş seyirlik. 24 dizisini andırıyor. Emeğe saygı diyelim. Filmin sonunda, gerçekler ortaya çıkıyor. Ya sev beni ya öldür. "
|
65 61% | Barb and Star Go to Vista Del Mar (2021) - Apr 12, 2021
"Orta yaşlı 2 kadın Barb ve Star'ın tatil hikayesi. Kanka olan 2 arkadaş, gittiği 5 yıldızlı otelde, Jamie Dornan ile tanışır. Rengarenk ortamı, komik skeçleri ve Jamie Dornan'ın martıları filmi güldürüyor. Senenin absürt filmi. Filmin sonunda, arkadaşım olur musun? Gel etme dön artık üzülecek martılar. "
|
65 61% | Dead Man on Campus (1998) - Apr 12, 2021
"Eğlenceli ama tehlikeli. Üniversite'den en iyi notu almaya çalışan 2 arkadaş, yurtta kalan arkadaşını intihara sürüklemeye çalışır. Zekice ama yanlış kafada çalışan gençler, umduğunu değil, bulduğunu yiyecekler. Kurgu ve oyunculukların başarısıyla sıkılmadan izleniyor. Yalnız arkadaşlık konusu işlenmiş. Filmin sonunda, doğru yolu buluyorlar. Son şarkımın ismi Spööörm. "
|
65 61% | If Anything Happens I Love You (2020) - Apr 04, 2021
"Çocuklarını kaybeden anne-babanın hayata tutunuşu. Siyah beyaz formatta, tamamen matem havasında ilerleyen 1 animasyon. Oscar adaylığı da almış. Duygu yüklü ve iç karartıcı. Filmin sonunda, afişte ki gibi, barış var. Ölüm geldiği gibi gider. "
|
80 88% | My Octopus Teacher (2020) - Apr 04, 2021
"2021 Oscarlarında en güçlü 3 belgeselden biri. Belgesel kameramanı Craig Foster, Güney Afrika'da yazlığındaki okyanusta dalış yapmaktadır. 1 ahtapot ile tanışır ve arkadaş olur. Çok ilginç 1 hikaye. Ahtapot'un su altında yaşamı ilgiyle izleniyor. Yeni 1 dünya. Filmin sonunda, yaşlılık ve üzücü 1 son. Ben biraz dibe dalayım. Deniz anası var. Çık çık."
|
70 74% | Love Story (1970) - Apr 04, 2021
"Altın Kürelerde bütün ödülleri alıp da, Oscar'da müzik haricinde sıfır çeken film. Bizimkisi 1 aşk hikayesi gibi başlayan film, Ryan O'Neill ve Ali MacGraw'ın performansıyla izlettiriyor. Aralarında bağ çok gerçekçi. Öykü o kadar iyi ki, filmin kusurlarını da kabul ediyoruz. Gülen 1 kırmızı koltuk gördüm. Filmin sonunda, Aşk asla özür dilememektir. O zaman Aşk için ölmeli Aşk o zaman Aşk."
|
35 11% | Looking Glass (2018) - Apr 04, 2021
"Nicolas Cage'dan farklı 1 facia. Evli, mutsuz çiftimiz, uzak 1 taşrada, yol kenarında 1 otel satın alırlar. Otelin müşterileri sapık çıkar. 1 de üstüne, aynalardan gözetlemek de cabası. Gereksiz uzatılmış ki. Entrikalar zinciri içinde boğulmuş. Film de ritm sorunu var ki. Filmin sonunda, kötü adam aynasız. Ben Tek Siz Hepiniz. Aynaya baktı mı hiçbiriniz."
|
60 48% | Spike en de Magische Steen (2019) - Apr 04, 2021
"Sevimli hayvanların olduğu öğretici 1 masal. Susuz 1 ormanda yaşayan Kirpi Latte ve Sincap Tjum, boz ayıdan bulunan sihirli su taşını alıp, Ağrı Dağının eteğine bırakma macerası. Animasyonun çizimlerini beğendim. Kolaya kaçılmamış. Aynı zamanda öykünün sağlam oluşu, gelecek ile ilgili öğretici mesajları etkileyici. Fakat süresi kısa. Filmin sonunda, Latte mutlu oluyor. Bale yapıyoruz. Ve Bir Ve İki Ve Üç Ve Dört. "
|
65 61% | Outside the Wire (2021) - Apr 03, 2021
"Avrupa'da post-apokaliptik. Rusya ile Ukrayna arasındaki savaşa katılan Amerikalılar, Victor Koval adlı teröristi durdurmaya çalışmasını anlatıyor. Filmin set tasarımına bayıldım. Robot askerler de hoş. Aksiyon da iyi. Fakat, filmin sonunda sıkıntı var. Cyborg paradoks yaşıyor. Karma felsefesi eklenmiş. Bilmem neden nasıl bitti? Aklım almıyor. "
|