kadikoy

kadikoy
Celluloid Junkie - 4973 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2017
Location: istanbul, Turkey
Age: 42
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 89% Perfect Days (2023) - Rated 20 Apr 2024
"Mutlu yalnızlık. Wc işcisi olarak çalışan orta yaşlı ağbimizin 1 günde yaşadıklarını izliyoruz. Koji Yakusho'nın harika oyunculuğu ile evde tek başına kalıp yaşam mücadelesini çok iyi aktarmış. Son zamanlarda izlediğim basit ama sıradışı 1 konu. Çok başarılı. Filmin sonunda, Yeni 1 şafak, Yeni 1 gün, Yeni 1 Hayat. Ben iyiyim. Aşık olmak için de mi para lazım? Ne boktan 1 dünya böyle ya."
45 16% Meg 2: The Trench (2023) - Rated 20 Apr 2024
"Su dinozorları. Seni yerim köpekbalıkları yine iş başında. Bu sefer 1 bilim enstitüsünde çalışan Jason Statham, okyanusun derinliklerine inip araştırmaya başlar. Fakat okyanusun dibinde kocaman 1 tesis çıkar. Hadi canım sende olmaz ki böyle sahnelerin gırla olduğu film, eğlence olsun diye yapılmış. Azıcık ciddiye alınsa güzel 1 film olacak. Filmin sonunda, yarım saat uzunluğunda Eğlence Adası sahneleri. Üstüne 1 de dev ahtapot var. Önümüzdekini halledip bir sonrakine geçeceğiz."
65 62% You Cannot Kill David Arquette (2020) - Rated 15 Apr 2024
"Güreş de yaparım kariyer de. Arquette kardeşlerin Scream filmlerinin aktörü David Arquette, kariyerinin Amerikan Güreşçisi olarak kalmak istiyor. Üstelik beleş 1 şampiyon olması da nefreti üzerine çekiyor. Bir ara şaka mı bu dedim. Kariyerinde iyi filmler de olan aktörün dibe vurup yerlere düşmesi. Jim Carrey Karate Kid ve Rocky'de oynaması gibi. Filmin sonunda, şampiyonluk için dövüşmek. Güneşi gördün mü? Gördüm. Yanağın güneş gibi şişti. Patlat."
60 47% The Menu (2022) - Rated 15 Apr 2024
"İntikam soğuk yenen 1 yemek. Issız 1 adada, ünlü şefimizin restoranındaki yemeklerini yemeğe giden ünlülerin vay başına gelenler. Gurmeden, oyuncuya, paralı züppelerden ünlü iş adamına kadar olan müşteriler, unutamayacağı 1 yemek performansı yaşıyorlar. Kurunun yanında yaş da yanan film, üstü açık 1 teen slasher'a dönüyor. Abartılı sahneler şok edici. Ralph Fiennes enfes. Tuzak filmlerini ben pek sevmiyorum. Filmin sonunda cheeseburger. Benim gözlemem, o gözlemeden daha iyi. Çık dışarı."
60 47% Road House (2024) - Rated 12 Apr 2024
"Cool dövüşcü. Asi MMA dövüşcüsü Elwood Dalton, gittiği 1 dövüşte 1 iş teklifi gelir. Road House adında 1 barda bodyguardlık yapmak. Bar fedaisi adıyla izlediğimiz filmin yeniden çevrimi. Jake Gyllenhaal John Wick olmak istemiş. Güzel de olmuş. Sakin başlayan tempo, sonlara doğru aksiyona geçiyor. Salak saçma ne kadar sahne varsa gözlerimiz kana dönüşüyor. Süresi de uzun. Ama eğlendim. Popcorn filmi. Filmin sonunda, Road House'da kavga. En iyi tekne, arkadaşının teknesi."
65 62% Damsel (2024) - Rated 12 Apr 2024
"Ejderha'nın intikamı. Çok uzak diyarlarda, borca batmış 1 krallık, çok ilginç 1 teklif gelir. Başka 1 krallıktan, prensesiyle evlenilmesini ister. Allah allah diyen kızımız, prensini görmeye gider. Ejderha'nın tuzağına düşer. Düşer ama bacağını kırmaz. CGI eh. Ejderha iyi. Shohreh Aghdashloo çok iyi. 1 ejderha olmuş. Ben öyküyü de sevdim. Hatta uzun süresi çok yorucu gelmedi. Şans verilir. Filmin sonunda, kaynana ölüyor. Ben ejderhamı böyle eğitirim. O kadar."
60 47% Shiva Baby (2021) - Rated 12 Apr 2024
"Gizli ilişkiler. Bekar ve gizlice hayat kadınlığı yapan Danielle, 1 yakınının vefatının taziyesine gider. Bu arada, taziyede son ilişkiye giren erkek ile uzaktan akraba olduğunu görür. Genç ergenler üzerine yapılan abartı 1 film. Cenaze sonrasında yaşanılanlar çok aleni. Sır olması gereken durumlar, açığa çıkartılmak istenmiş. Anne rol çalıyor. Filmin sonunda, hepimiz aynı arabadayız. Arkamdan konuşan önümden yesin."
75 83% Yannick (2023) - Rated 12 Apr 2024
"Yakarım bu tiyatroyu. 1 tiyatro oyununu sevmeyen seyircimiz, oyunu sabote eder. Oyuncuları ve seyirciyi rehin alıp, yeni 1 oyun hazırlar. Kısa film tadında izlediğimiz film, aşırı otoriterliğiyle izletiyor. Oyuncuların çok iyi olduğu film, set tasarımıyla da başarılı. Filmin sonunda, polisler. Hayat öyle 1 oyun ki ah. Ne rolü var ne sahnesi."
15 5% One Ranger (2023) - Rated 12 Apr 2024
"Hastasıyız Thomas Jane. Kovboy filmi gibi başlayan filmimiz, sonradan terörist peşine koşan ajanlar filmine dönüşüyor. Tam 1 geyik film. Karizmatik iri kötü adamlar çok iyi. Ama iyi adamlar 1 o kadar vasat. Aksiyon sahneleri çakma da olsa idare eder. 1 de diyaloglar kahkaha attırıyor. Filmin sonunda, kötü adamı yakala. 1 teröriste asla güvenme."
60 47% Blue Beetle (2023) - Rated 29 Mar 2024
"Süper hero kombo. Guatemala yaşayan evin en küçük oğlunun üniversiteden dönüp eve gelmesiyle başlayan film, 1 teknoloji şirketinde böcek ile tanışmasıyla devam ediyor. Iron Man'dan Transformers'a kadar her ayrıntıyı kullanan film, 90 lar tarzında 1 aile filmi oluşmuş. Fazla yapmacık olmuş. Kötü kadın Susan Sarandon çok iyi. Filmin sonunda, kötüler patlıyor. Oğlumuz güzel kızımızı kapıyor. Benim adım Jose Francisco Morales Riviera de la Cruz"