kidda_value

Recent Ratings
Check out kidda_value's...
85 47% | Whiplash (2014) - May 17, 2020 |
70 29% | Good Morning, Vietnam (1987) - May 17, 2020 |
70 29% | Dazed and Confused (1993) - May 17, 2020 |
72 38% | Corpse Bride (2005) - May 17, 2020 |
90 77% | Rosemary's Baby (1968) - May 17, 2020 |
88 65% | Full Metal Jacket (1987) - May 17, 2020 |
45 4% | The Wolf of Wall Street (2013) - May 17, 2020 |
95 93% | The Lighthouse (2019) - May 17, 2020 |
95 93% | Shoplifters (2018) - May 17, 2020 |
95 93% | The Night of the Hunter (1955) - May 17, 2020 |