Kobaruon

kobaruon
Cinema Addict - 1957 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2017
Location: Turkey
Age: 31

more Recent Ratings

20 3% Fast X (2023) - Rated 13 Dec 2024
10 0% F9: The Fast Saga (2021) - Rated 13 Dec 2024
40 19% Where Is the Friend's Home? (1987) - Rated 08 Dec 2024
40 19% The Little Foxes (1941) - Rated 03 Dec 2024
60 54% The Stuff (1985) - Rated 02 Dec 2024
40 19% Cars 3 (2017) - Rated 01 Dec 2024
50 35% Cars 2 (2011) - Rated 01 Dec 2024
80 86% Cars (2006) - Rated 01 Dec 2024
30 8% The Fate of the Furious (2017) - Rated 29 Nov 2024
30 8% Furious 7 (2015) - Rated 24 Nov 2024