leodran

leodran
Film Freak - 838 Film Ratings
Member Since: 05 May 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 15% Best. Christmas. Ever! (2023) - Rated 21 Feb 2024
65 33% Verónica (2017) - Rated 21 Feb 2024
45 11% Kül (2024) - Rated 21 Feb 2024
45 11% Virgin Territory (2007) - Rated 31 Dec 2023
85 84% Ölümlü Dünya 2 (2023) - Rated 06 Dec 2023
80 72% Beckham (2023) - Rated 21 Nov 2023
80 72% RRR (2022) - Rated 21 Nov 2023
65 33% The Conference (2023) - Rated 26 Oct 2023
55 20% Bird Box: Barcelona (2023) - Rated 11 Oct 2023
75 57% Bird Box (2018) - Rated 11 Oct 2023