lk16042016

lk16042016
Movie Buff - 225 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2016
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 34% The Leopard (1963) - Rated 15 Apr 2016
85 34% The Immigrant (1917) - Rated 15 Apr 2016
85 34% Last Vegas (2013) - Rated 15 Apr 2016
85 34% Haute Cuisine (2012) - Rated 15 Apr 2016
85 34% The Great Beauty (2013) - Rated 15 Apr 2016
85 34% GoldenEye (1995) - Rated 15 Apr 2016
85 34% Gangs of New York (2002) - Rated 15 Apr 2016
85 34% The Sentinel (2006) - Rated 15 Apr 2016
85 34% Self/less (2015) - Rated 15 Apr 2016
85 34% Secret in Their Eyes (2015) - Rated 15 Apr 2016