merveoztkn

merveoztkn
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 30 May 2017
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out merveoztkn's...

90 43% Happy Together (1997) - Rated 03 May 2020
93 70% 2046 (2004) - Rated 03 May 2020
95 82% Chungking Express (1994) - Rated 03 May 2020
89 32% Loveless (2017) - Rated 03 May 2020
80 7% Mon Roi (2015) - Rated 03 May 2020
95 82% Three Colors: White (1994) - Rated 03 May 2020
92 58% Three Colors: Blue (1993) - Rated 03 May 2020
89 32% Alps (2011) - Rated 03 May 2020
96 91% Dogtooth (2009) - Rated 03 May 2020
98 95% The Leftovers (2014) - Rated 19 Jan 2018