moviesxx

Movie Buff - 272 Film Ratings
Member Since: Jul 19, 2011
Check out moviesxx's...
1 15% | The Holy Mountain (1973) - Nov 29, 2020 |
71 82% | The China Syndrome (1979) - Nov 29, 2020 |
31 30% | The Silence of the Lambs (1991) - Nov 29, 2020 |
66 75% | Kindergarten Cop (1990) - Oct 13, 2019 |
66 75% | The Shawshank Redemption (1994) - Oct 13, 2019 |
58 58% | Syriana (2005) - Oct 13, 2019 |
70 81% | The Princess Bride (1987) - Oct 13, 2019 |
58 58% | Herbie: Fully Loaded (2005) - Oct 13, 2019 |
60 65% | Mona Lisa Smile (2003) - Oct 13, 2019 |
60 65% | Avengers: Age of Ultron (2015) - Oct 13, 2019 |