mrelestirmen

mrelestirmen
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 27 Sep 2016
Location: Turkey
Bio: http://hayatabirmolaa.blogspot.com.tr/

more Recent Ratings

Check out mrelestirmen's...

97 75% The White Queen (2013) - Rated 21 Oct 2016
85 6% Chennai Express (2013) - Rated 28 Sep 2016
95 53% Guzaarish (2010) - Rated 28 Sep 2016
80 1% Bang Bang (2014) - Rated 28 Sep 2016
94 39% Ek Tha Tiger (2012) - Rated 28 Sep 2016
99 82% Bajrangi Bhaijaan (2015) - Rated 28 Sep 2016
95 53% Jab We Met (2007) - Rated 28 Sep 2016
95 53% Vivah (2006) - Rated 28 Sep 2016
93 35% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 28 Sep 2016
97 75% The Pianist (2002) - Rated 28 Sep 2016