nelli_se

Recent Ratings
Check out nelli_se's...
94 50% | The County (2019) - Apr 19, 2021 |
98 82% | Rams (2015) - Apr 19, 2021 |
16 2% | A Casa (1997) - Apr 19, 2021 |
91 38% | Submarine (2010) - Apr 19, 2021 |
87 32% | Leviathan (2014) - Apr 19, 2021 |
80 8% | Elena (2011) - Apr 19, 2021 |
98 82% | Solaris (1972) - Apr 19, 2021 |
83 14% | Chinese Puzzle (2013) - Apr 19, 2021 |
92 44% | Paris (2008) - Apr 19, 2021 |
97 67% | In the Mood for Love (2000) - Apr 19, 2021 |