nelu
Recent Ratings
Check out nelu's...
93 41% | Caché (2005) - Rated 18 Sep 2014 |
99 74% | A Moment to Remember (2004) - Rated 18 Sep 2014 |
98 63% | Yol (1982) - Rated 17 Sep 2014 |
99 74% | Calvary (2014) - Rated 17 Sep 2014 |
100 89% | Memoirs of a Geisha (2005) - Rated 15 Sep 2014 |
100 89% | Hunger (2008) - Rated 15 Sep 2014 |
100 89% | Heat (1995) - Rated 15 Sep 2014 |
98 63% | Dead Man Walking (1995) - Rated 14 Sep 2014 |
60 10% | Hackers (1995) - Rated 13 Sep 2014 |
85 31% | Cube (1997) - Rated 13 Sep 2014 |