nkv

nkv
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2013
Location: Germany

more Recent Ratings

76 35% Idiocracy (2006) - Rated 07 Apr 2014
98 95% Adam's Apples (2005) - Rated 04 Apr 2014
98 95% The Green Butchers (2003) - Rated 04 Apr 2014
98 95% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 29 Nov 2013
85 55% Le Cercle rouge (1970) - Rated 17 Aug 2013
95 86% Rope (1948) - Rated 15 Aug 2013
92 80% Peeping Tom (1960) - Rated 15 Aug 2013
70 23% Synecdoche, New York (2008) - Rated 14 Aug 2013
80 43% Renaissance (2006) - Rated 03 Jul 2013
90 70% High Fidelity (2000) - Rated 03 Jul 2013