nvcnancy

nvcnancy
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 25 Dec 2013
Location: Schepdaal, Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 26% Pandora's Box (1929) - Rated 25 Sep 2015
75 56% Easy Rider (1969) - Rated 16 Sep 2015
65 8% Olympus Has Fallen (2013) - Rated 05 Sep 2015
70 26% The Sixth Sense (1999) - Rated 16 Jul 2015
65 8% The Mirror (1975) - Rated 12 Jul 2015
78 86% The Deer Hunter (1978) - Rated 10 Jun 2015
70 26% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 09 May 2015
79 95% Snowpiercer (2014) - Rated 02 May 2015
75 56% Nashville (1975) - Rated 02 May 2015
77 79% The Long Goodbye (1973) - Rated 29 Apr 2015