pdick

pdick
Movie Buff - 235 Film Ratings
Member Since: 08 Feb 2016
Location: Norway

more Recent Ratings

74 70% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 13 Jul 2016
74 70% Klovn Forever (2015) - Rated 28 Feb 2016
66 40% The Big Short (2015) - Rated 21 Feb 2016
58 17% Knocked Up (2007) - Rated 20 Feb 2016
77 77% Doom (2005) - Rated 20 Feb 2016
73 65% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 20 Feb 2016
72 62% Due Date (2010) - Rated 20 Feb 2016
80 84% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 20 Feb 2016
85 89% Braveheart (1995) - Rated 20 Feb 2016
77 77% Brüno (2009) - Rated 20 Feb 2016