pemulis0
Recent Ratings
Check out pemulis0's...
91 85% | Opening Night (1977) - Rated 20 Jan 2017 |
78 42% | The Fury (1978) - Rated 20 Jan 2017 |
71 32% | Gloria (1980) - Rated 20 Jan 2017 |
75 38% | A Personal Journey with Martin Scorsese Through American Movies (1995) - Rated 20 Jan 2017 |
90 81% | The Young Girls of Rochefort (1967) - Rated 19 Jan 2017 |
87 65% | Arrival (2016) - Rated 19 Jan 2017 |
89 76% | Blood Simple (1984) - Rated 19 Jan 2017 |
100 97% | A Matter of Life and Death (1946) - Rated 26 Feb 2016 |
82 52% | Battle Royale (2000) - Rated 26 Feb 2016 |
67 22% | Flubber (1997) - Rated 26 Feb 2016 |