pileofzack

Cinema Addict - 1408 Film Ratings
Member Since: Jul 15, 2020
Location: Orlando, Florida, USA
Age: 23
Bio: Film student at UCF so I try to see as much as I can.
Check out pileofzack's...
91 82% | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Oct 11, 2020 |
89 75% | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Oct 11, 2020 |
62 16% | Only Angels Have Wings (1939) - Oct 11, 2020 |
85 66% | Eddie Izzard: Dress to Kill (1999) - Oct 11, 2020 |
95 91% | Winter Light (1963) - Oct 11, 2020 |
96 93% | Videodrome (1983) - Oct 11, 2020 |
63 18% | Make Way for Tomorrow (1937) - Oct 11, 2020 |
63 18% | Kaili Blues (2015) - Oct 11, 2020 |
82 58% | Kong bu fen zi (1986) - Oct 11, 2020 |
63 18% | The Personal History of David Copperfield (2020) - Oct 11, 2020 |