popinga

popinga
Movie Buff - 170 Film Ratings
Member Since: 01 Mar 2017
Location: Italy

more Recent Ratings

70 16% Django Unchained (2012) - Rated 01 Mar 2017
80 54% La Dolce vita (1960) - Rated 01 Mar 2017
80 54% Fists in the Pocket (1965) - Rated 01 Mar 2017
82 74% Harold and Maude (1971) - Rated 01 Mar 2017
75 24% 300 (2007) - Rated 01 Mar 2017
75 24% A Single Man (2009) - Rated 01 Mar 2017
80 54% The Shining (1980) - Rated 01 Mar 2017
81 73% Me and You and Everyone We Know (2005) - Rated 01 Mar 2017
79 34% Inception (2010) - Rated 01 Mar 2017
80 54% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 01 Mar 2017