shinc
Recent Ratings
Check out shinc's...
98 76% | Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964) - Rated 21 Jul 2013 |
96 65% | Shadows (1959) - Rated 18 Jul 2013 |
92 52% | The Killing of a Chinese Bookie (1976) - Rated 18 Jul 2013 |
92 52% | Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring (2003) - Rated 18 Jul 2013 |
95 58% | Edward Scissorhands (1990) - Rated 18 Jul 2013 |
96 65% | Adaptation. (2002) - Rated 18 Jul 2013 |
80 8% | The King's Speech (2010) - Rated 18 Jul 2013 |
70 2% | Eagle Eye (2008) - Rated 18 Jul 2013 |
80 8% | Casino Royale (2006) - Rated 18 Jul 2013 |
85 15% | The Da Vinci Code (2006) - Rated 18 Jul 2013 |