talamanca

talamanca
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2015
Location: Ankara, Turkey

more Recent Ratings

Check out talamanca's...

82 30% Nightcrawler (2014) - Rated 01 Feb 2015
80 22% Gone Girl (2014) - Rated 01 Feb 2015
94 87% No Country for Old Men (2007) - Rated 17 Jan 2015
90 66% Biutiful (2010) - Rated 17 Jan 2015
85 39% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 17 Jan 2015
88 51% The Fountain (2006) - Rated 17 Jan 2015
95 91% Black Swan (2010) - Rated 17 Jan 2015
90 66% Winter Sleep (2014) - Rated 16 Jan 2015
88 51% Waking Life (2001) - Rated 03 Jan 2015
75 11% Taxi Driver (1976) - Rated 03 Jan 2015