tandem86

Recent Ratings
Check out tandem86's...
73 15% | Eksi Elmalar (2016) - Jun 02, 2020 |
64 7% | Vizontele Tuuba (2004) - Jun 01, 2020 |
88 54% | Vizontele (2001) - Jun 01, 2020 |
55 1% | Arif v 216 (2018) - Jun 01, 2020 |
84 44% | Hokkabaz (2006) - Jun 01, 2020 |
88 54% | Yahsi bati (2010) - Jun 01, 2020 |
90 65% | Her Sey Çok Güzel Olacak (1998) - Jun 01, 2020 |
89 57% | G.O.R.A. (2004) - Jun 01, 2020 |
66 11% | Dark City (1998) - Jun 01, 2020 |
60 3% | Big Fish (2003) - May 25, 2020 |