thurgoodm28

thurgoodm28
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 48% Parks and Recreation (2009) - Rated 29 Nov 2016
88 79% Community (2009) - Rated 29 Nov 2016
82 53% Cheers (1982) - Rated 29 Nov 2016
78 35% Just Friends (2005) - Rated 29 Nov 2016
79 41% Sixteen Candles (1984) - Rated 29 Nov 2016
84 55% My So-Called Life (1994) - Rated 29 Nov 2016
93 97% 30 Rock (2006) - Rated 29 Nov 2016
0% Van Helsing (2004) - Rated 29 Nov 2016
86 67% The Fifth Element (1997) - Rated 29 Nov 2016
92 95% RuPaul's Drag Race (2009) - Rated 29 Nov 2016