vaida

vaida
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 02 Oct 2012
Location: Kaunas, Lithuania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 20% Anna Karenina (2012) - Rated 17 Mar 2013
70 10% Life of Pi (2012) - Rated 17 Mar 2013
30 1% Blue Lagoon: The Awakening (2012) - Rated 17 Mar 2013
80 33% About Adam (2000) - Rated 17 Mar 2013
75 20% Revenge of the Bridesmaids (2010) - Rated 17 Mar 2013
85 50% The Romantics (2010) - Rated 17 Mar 2013
85 50% Hope Springs (2012) - Rated 17 Mar 2013
85 50% Pretty Woman (1990) - Rated 17 Mar 2013
95 95% My Sister's Keeper (2009) - Rated 21 Feb 2013
92 82% Hachiko: A Dog's Story (2009) - Rated 21 Feb 2013