wanditallica

wanditallica
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 26 Sep 2021
Location: Buenos aires, Argentina, Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 41% The Kill Room (2023) - Rated 12 Nov 2023
60 41% Totally Killer (2023) - Rated 12 Nov 2023
55 19% Five Nights at Freddy's (2023) - Rated 10 Nov 2023
53 11% Saw X (2023) - Rated 09 Nov 2023
65 60% The Royal Hotel (2023) - Rated 09 Nov 2023
65 60% Reptile (2023) - Rated 09 Nov 2023
63 53% Sister Death (2023) - Rated 09 Nov 2023
50 8% Locked In (2023) - Rated 09 Nov 2023
75 85% The Conference (2023) - Rated 09 Nov 2023
57 29% God Is A Bullet (2023) - Rated 17 Sep 2023