xinet

xinet
Celluloid Junkie - 4512 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2010

more Recent Ratings

45 33% The Doorway to Hell (1930) - Rated 23 Jul 2024
93 98% A Brighter Summer Day (1991) - Rated 20 Jul 2024
40 26% Laissons Lucie faire! (2000) - Rated 16 Jul 2024
55 46% Moonstruck (1987) - Rated 15 Jul 2024
55 46% Monkey Business (1952) - Rated 12 Jul 2024
78 81% Ball of Fire (1941) - Rated 04 Jul 2024
40 26% Joan of Arc (2019) - Rated 04 Jul 2024
10 1% À mon seul désir (2022) - Rated 30 Jun 2024
30 14% Le mystère Henri Pick (2019) - Rated 30 Jun 2024
45 33% L'Empire (2024) - Rated 30 Jun 2024