zenithtim

zenithtim
Cinema Addict - 1627 Film Ratings
Member Since: 06 May 2014
Location: USA

more Recent Ratings

42 28% Joker: Folie à Deux (2024) - Rated 15 Dec 2024
86 86% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 08 Dec 2024
85 83% The Turin Horse (2011) - Rated 06 Dec 2024
76 69% 3 Idiots (2009) - Rated 05 Dec 2024
80 74% Inside Out 2 (2024) - Rated 02 Dec 2024
58 44% Twisters (2024) - Rated 27 Nov 2024
88 89% The Conformist (1970) - Rated 26 Nov 2024
70 60% Days of Heaven (1978) - Rated 21 Nov 2024
50 34% A House Made of Splinters (2022) - Rated 20 Nov 2024
92 95% Melancholia (2011) - Rated 07 Nov 2024