![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JuriJaden | |
![]() |
Movie Buff - 302 Films Ranked
Member Since: Dec 19, 2009
|
|
Message Sent!
Bio: Meow.
| |

| 76 | The A-Team (2010) - Jun 12, 2010 |
| 35 | Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Jun 12, 2010 |
| 65 | Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010) - Jun 12, 2010 |
| 71 | Iron Man 2 (2010) - Jun 12, 2010 |
| 65 | Beowulf (2007) - Jan 31, 2010 |
| 65 | Alvin and the Chipmunks (2007) - Jan 31, 2010 |
| 70 | 12 Monkeys (1995) - Jan 31, 2010 |
| 65 | Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel (2009) - Jan 19, 2010 |
| 70 | Outbreak (1995) - Jan 19, 2010 |
| 65 | Race to Witch Mountain (2009) - Jan 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |