Schneekuh

schneekuh
Film Freak - 968 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2013
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: because Mama always say: If you can\'t be a good Example, you have to be horrible warning!

more Recent Ratings

40 12% Jingle All the Way (1996) - Rated 04 Feb 2014
80 55% Gorillas in the Mist (1988) - Rated 04 Feb 2014
80 55% Astérix le Gaulois (1967) - Rated 04 Feb 2014
60 25% Rebel Without a Cause (1955) - Rated 04 Feb 2014
95 86% Shaft (1971) - Rated 04 Feb 2014
20 5% Batman (1966) - Rated 04 Feb 2014
95 86% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 04 Feb 2014
80 55% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 04 Feb 2014
70 36% Tin Cup (1996) - Rated 27 Apr 2013
90 78% Wing Commander (1999) - Rated 27 Apr 2013